+389 78 263 733
+389 78 263 733

Нашите производи

Со гордост ви ја претставуваме нашата програма на мебел за вашиот дом, дизајнирани со страст и внимание на детали. Откријте ја нашата понуда за уникатен стил и комфор во вашиот дом.Мможете да не следите на нашата Facebook страна

Канцелариски мебел


Види повеќе

Плакари и лежаи за спални


Види повеќе

Детски соби и елементи


Види повеќе

Претсобје


Види повеќе

Елементи за ресторани и кафичи


Види повеќе

Кои сме ние?

Во Мебел 27, се гордееме со нашето посветено внимание на деталите и непоколебливата посветеност на квалитетот. Со долгогодишно искуство во индустријата, ја совладавме уметноста на производство и монтажа на парчиња мебел по нарачка кои не само што ги исполнуваат туку ги надминуваат очекувањата на нашите клиенти.

Во Мебел 27, нашата мисија е едноставна: да го трансформираме вашиот простор во место на убавина и функционалност преку нашиот извонреден мебел направен по нарачка. Придружете ни се на ова патување и ајде да создадеме нешто необично заедно.

15

години

постоење

искуство со децении

Нашата работилница

Секое парче што ја напушта нашата работилница е доказ за нашата посветеност на извонредноста. Од концепт до создавање, нашиот тим од квалификувани столари и дизајнери работи неуморно за да ја оживее вашата визија. Без разлика дали опремувате пријатен агол од вашиот дом или уредувате комерцијален простор, разбираме дека секој проект е уникатен и соодветно го приспособуваме нашиот пристап.

Од изборот на најдобрите материјали до инкорпорирање на сложени дизајнерски елементи, ние гарантираме дека секој аспект од вашиот мебел е изработен до совршенство. Користиме најнови машини и технологии во нашата работилница, затоа што нашите клиенти го заслужуваат најдоброто.

Зошто да не изберете нас?

Гарантираме врвен квалитет и модерен дизајн за дом со уникатен стил и функционалност.

Одличен квалитет

Нашата прва и најважна предност е нашата ангажираност кон извонреден квалитет. Не правиме компромиси кога станува збор за изборот на материјали. Секој производ е изработен со грижа и внимание на детали, со гаранција за долготрајност.

Најквалитетни материјали

Внимателно ги избираме материјали од кои е изработен мебелот во нашата понуда. Секој производ се изработува од селектирани материјали кои се издржливи и елегантни, обезбедувајќи долготрајност и висок степен на квалитет.

Модерен Дизајн

Нашите производи гарантираат функционалност и внесуваат современ стил во вашиот дом. Ги следиме најновите трендови и постојано ја обновуваме нашата понуда обезбедувајќи ви модерни и елегантни парчиња.

Кујни

Нашиот избор на комоди е симбол на елегантност и практичност. Со различни дизајни и димензии, комодите се идеални за организација и декорација на секој простор. Изработени се со прецизност и висококвалитетни материјали.

Кујни

Мебел 27

Кујни

Мебел 27

Кујни

Мебел 27

Кујни

Мебел 27

Кујни

Мебел 27

Кујни

Мебел 27

Кујни

Мебел 27

Кујни

Мебел 27

Кујни

Мебел 27

Комоди

Совршена комбинација на функционалност и елеганција. Дизајнирани со внимание на детали и изработени од висококвалитетни материјали со висок степен на издржливост и стил. Со нашите комоди, вашата дневна соба станува место за уживање со семејството и гостите.

+389 78 263 733

Комоди

Мебел 27

Комоди

Мебел 27

Комоди

Мебел 27

Комоди

Мебел 27

Комоди

Мебел 27

Комоди

Мебел 27

Побарајте понуда од нас

Започнете го процесот на трансформација на вашиот дом со нас. Збогатете го својот енетиер со нашите производи.

+389 78 263 733

Детски соби и елементи

Нашиот мебел по мерка е вашата визија претворена во реалност. Секој производ се изработува според вашиот стил, уникатен дизајн и за ваши потреби.

Детски соби и елементи

Мебел 27

Детски соби и елементи

Мебел 27

Детски соби и елементи

Мебел 27

Детски соби и елементи

Мебел 27

Детски соби и елементи

Мебел 27

Детски соби и елементи

Мебел 27

Плакари и лежаи за спална

Модели на спални соби за вистински одмор и релаксација. Со модерен и елегантен дизајн, нашите спални соби ви нудат комфор и стил во едно.

+389 78 263 733

Плакари и лежаи за спална

Мебел 27

Плакари и лежаи за спална

Мебел 27

Плакари и лежаи за спална

Мебел 27

Плакари и лежаи за спална

Мебел 27

Плакари и лежаи за спална

Мебел 27

Плакари и лежаи за спална

Мебел 27

Плакари и лежаи за спална

Мебел 27

МАТЕРИЈАЛИ СО КОИ РАБОТИМЕ

Мебелот кој го изработуваме е од висококвалитетни материјали, во соработка со Новомак.

Претсобје

ПРЕТСОБЈЕ

Мебел 27

ПРЕТСОБЈЕ

Мебел 27

ПРЕТСОБЈЕ

Мебел 27

ПРЕТСОБЈЕ

Мебел 27

ПРЕТСОБЈЕ

Мебел 27

ПРЕТСОБЈЕ

Мебел 27

Елементи за ресторани и кафичи

Создавањето ентериер за кафуле / ресторан е од клучно значење. Создадениот концепт треба да привлече со својата удобност и посебна атмосфера. Нашиот тим е тука за да ви помогне во реализација и изработка на елементите за вашето кафуле или ресторан.

+389 78 263 733

Елементи за ресторани и кафичи

Мебел 27

Елементи за ресторани и кафичи

Мебел 27

Елементи за ресторани и кафичи

Мебел 27

Елементи за ресторани и кафичи

Мебел 27

Канцелариски мебел

КАНЦЕЛАРИСКИ МЕБЕЛ

Мебел 27

КАНЦЕЛАРИСКИ МЕБЕЛ

Мебел 27

КАНЦЕЛАРИСКИ МЕБЕЛ

Мебел 27

КАНЦЕЛАРИСКИ МЕБЕЛ

Мебел 27

КАНЦЕЛАРИСКИ МЕБЕЛ

Мебел 27

КАНЦЕЛАРИСКИ МЕБЕЛ

Мебел 27

Клуб Маси

Нашиот избор на клуб маси е вистинско уметничко дело. Со модерен и функционален дизајн, овие маси ги збогатуваат секој простор. Се вклопуваат во различни стилови и овозможуваат функционалност и елеганција во едно.

Клуб Маси

Мебел 27

Клуб Маси

Мебел 27

Клуб Маси

Мебел 27

Клуб Маси

Мебел 27

Клуб Маси

Мебел 27

Клуб Маси

Мебел 27

Контакт

Контактирајте нè за сите вашите прашања и барања за вашите потреби за мебел.
Нашиот тим од експерти за мебел е подготвен да одговори на вашето прашање со најдобро решение за вашите потреби.

Адреса

Аргир Манасиев 62, Гевгелија, Северна Македонија

Телефон

+389 78 263 733

Loading
Your message has been sent. Thank you!